KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143108
nr 1614 3108
Gunnar Asplund. Signerad, daterad 1915. Olja på duk, Sommarträdgård, oramad, 32x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:50:56
100 kr
150 kr
200 kr